KONST / Litografier / Litografi 11811243

nr 1181 1243

Vilhelm Bjerke-Petersen

(1909-1957), Danmark

Litografi, Signerad, numrerad 74/150, motivet: 23x16 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 maj 2018
kl 20:27:19

Vilhelm Bjerke-Petersen

Läs mer om Vilhelm Bjerke-Petersen